USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

100

Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο 4*

 Wi-Fi
 Πάρκινγκ

Υπηρεσία παρκαδόρου

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Σπα & Ευεξία

Σπα lounge

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Συνεδριακές εγκαταστάσεις

Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων


Το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από το Εμπορικό Κέντρο Praia Shopping, παρέχει αίθουσα συνεδριάσεων. Το ξενοδοχείο 4 αστέρων διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στον χώρο.

Στο 32όροφο ξενοδοχείο, θα βρίσκεστε 7 χλμ. από την Αρένα Ντας Ντούνας και 2 χλμ. από τον Αμμόλοφο Morro do Careca. Εμπορικό Κέντρο Artesanato Villarte Shops είναι επίσης σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια. Το Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο παρέχει πρόσβαση σε αθλητικά αξιοθέατα, όπως Στάδιο Frasqueirão, σε απόσταση 2,1 χλμ. Το κατάλυμα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Feira de Artesanato.

Το ξενοδοχείο διαθέτει 147 δωμάτια, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Όλα τα δωμάτια διαθέτουν επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Εκτός από μίνι μπαρ-ψυγείο, στα δωμάτια έχει γραφείο εργασίας.

Το Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο σερβίρει δωρεάν πρωινό καθημερινά. Επίσης, αυτό το γοητευτικό κατάλυμα διαθέτει μπαρ πισίνας. Μπορείτε να περπατήσετε 5 λεπτά μέχρι το Camarões Potiguar ή να φάτε στο Camarões Potiguar, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 600 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Πάρκο Dunas
    4,2 χλμ.
  • Άγαλμα dos Reis Magos
    4,4 χλμ.
  • Praia de Ponta Negra
    1,8 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Natal
    4,7 χλμ.
  • Εμπορικό ΚέΝτρο Via Direta
    4,2 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Augusto Severo
    36 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Pe.J.Maria
    10 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Μπάνιο για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge
  • Ειδικά διαιτητικά μενού

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα
  • Σπα lounge
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Πισίνα με θέα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία παρκαδόρου
  • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Στεγνοκαθαριστήριο
  • Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
  • Φαξ/φωτοτυπικό

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού ακριβώς βρίσκεται το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο;

    Το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο είναι σε πράσινη περιοχή, ακριβώς δίπλα σε Εμπορικό Κέντρο Artesanato Villarte Shops.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο;

    Τo Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτική στάθμευση.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο;

    Οι τιμές στο το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο ξεκινούν από 49$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο;

    Οι πελάτες του τo Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο μπορούν να πληρώσουν με American Express, MasterCard και Visa καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;

    Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια, Superior δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Σουίτα με κρεβάτι king-size.
  • Το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια για άτομα με αναπηρία;

    Ναι, στο γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο έχει δωμάτια με ειδικές εγκαταστάσεις, πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο και μπάνια για ΑμεΑ. Για να κάνετε κάποιο ειδικό αίτημα, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους αρμόδιους του ξενοδοχείου.
  • Υπάρχουν υπηρεσίες καθαρισμού στο γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο;

    Ναι, έχει στεγνοκαθαριστήριο και καθαρισμό δωματίων με βαθμολογία 9.3 το γοητευτικό Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Golden Tulip Natal Ponta Negra Ξενοδοχείο, Βραζιλία

Av Engenheiro Roberto Freire, 4382, Νατάλ, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved